کسب مهارت های ویژه بازار کار

کسب و کار شما می‌تواند رشد کند. درآمد شما می‌تواند چند برابر شود. فقط کافی است مسیر درست را بشناسید. کافی است مشتریان خود را در زمان درست، مکان درست و به روش درست هدف قرار دهید. ما در این مسیر همراه شما هستیم.

جدیدترین دوره‌ ها

رشد شما با یادگیری آغاز می‌شود...

شناخت ارزشها
22%
تخفیف

کتاب شناخت ارزش ها و هدف گذاری

بدون امتیاز 0 رای
قیمت اصلی 128,000 تومان بود.قیمت فعلی 100,000 تومان است.
0
قیمت اصلی 128,000 تومان بود.قیمت فعلی 100,000 تومان است.
دوره جامع کوچک شروع کن،بزرگ تمام کن
60%
تخفیف

دوره شناخت ارزش ها و هدف گذاری و ساخت ریز عادت ها

بدون امتیاز 0 رای
قیمت اصلی 1,800,000 تومان بود.قیمت فعلی 719,000 تومان است.
2
قیمت اصلی 1,800,000 تومان بود.قیمت فعلی 719,000 تومان است.
هدف گذاری
100%
تخفیف

هدف گذاری (رایگان)

بدون امتیاز 0 رای
400000 – رایگان!
18
400000 – رایگان!
چگونه ارزش های خود را پیدا کنیم؟
100%
تخفیف

دوره رایگان شناخت ارزش ها

بدون امتیاز 0 رای
400000 – رایگان!
41
400000 – رایگان!

آخرین مقالات سایت

 

با سلام

برای شروع یک سفر تحول آفرین در توسعه شخصی آماده اید؟از تقویت مهارت‌هایتان تا پرورش طرز فکرتان، ما اینجا هستیم تا شما را در هر مرحله راهنمایی کنیم.

عضو شوید

ارسال مجدد رمز عبور یکبار مصرف (00:60)

🌱 مسیر رشد شخصی خود را کشف کنید:

ما برای شما طیف گسترده ای از مقالات، دوره ها و ابزارهایی را که برای توانمندسازی شما در توسعه شخصی نیاز است،ارائه می دهیم. چه بخواهید مهارت های رهبری خود را تقویت کنید، ارتباطات خود را بهبود ببخشید یا یک ذهنیت رشد را پرورش دهید، ما به شما کمک خواهیم کرد.

🚀 مهارت های خود را ارتقا بدهید:

ذهنیت مثبت پایه و اساس رشد شخصی است. دوره‌های انتخابی ما که به دقت انتخاب شده‌اند، حوزه‌های مختلفی از جمله شناخت ارزش ها، هدف گذاری و ساخت ریز عادت ها و  ارتباطات مؤثر را در بر می‌گیرد. مهارت هایی را به دست آورید که نه تنها شما را متمایز می کند، بلکه شما را به سمت موفقیت در زندگی شخصی و حرفه ای سوق می دهد.

🌟 پرورش ذهنیت شما:

در مجموعه مقالات ما در مورد ذهن آگاهی، مراقبت از خود و تاب آوری ومقالات توسعه فردی، یاد بگیرید که چگونه بر چالش ها غلبه کنید، قدرت درونی ایجاد کنید و ذهنیتی را پرورش دهید که به شما قدرت می دهد تا به نسخه جدید خودتان برسید.

🌐 از فناوری برای رشد استقبال کنید:

در عصر دیجیتال امروزی، فناوری نقش مهمی در توسعه فردی دارد. از برنامه‌های تلفن همراه گرفته تا دوره‌های آنلاین، ما انواع راه‌حل‌های هوشمندانه فناوری را ارائه می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که می‌توانید با سرعت بیشتر یاد بگیرید و رشد کنید.

با وب سایت جامع ما سفری برای خودیابی، رشد و توانمندسازی را آغاز کنید. مسیر پیشرفت شخصی شما از اینجا شروع می شود. امروز به ما بپیوندید و اولین گام را برای باز کردن پتانسیل کامل خود بردارید.

همچنین اگر ایمیل ندارید می توانید از گزینه زیر استفاده کنید

از اینکه با ما همراه شدید سپاسگذارم

There was an error while trying to send your request. Please try again.

وبسایت رسمی علی سرافرازی will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.